Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire szoktátok felhasználni a...

Mire szoktátok felhasználni a mobilnetet? Milyen oldalakat nézgettek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 30. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:

attól függ mennyi.

amúgy ezt az oldalt szoktam, a facebookot, indexet, az emailjaimat, meg alkalmazásokat szoktam letöltögetni

2015. márc. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Például ezt, mert kép nélkül alig fogyaszt.

Indexet, Origot, Kaput szoktam még olvasni kép nélkül Opera Minivel, vagy ha aktuálisan épp érdekel valami amihez nem kell kép, akkor arra keresek.

Facebookozni nem szoktam, az kép nélkül nem jó.

Leveleket cím alapján ha érdekes, megnézem.

2015. márc. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na igen. 100 MB arra elég, hogy e-mailt és fb-t kezelj, de az is elfogy intenzív használattal kb. másfél hét alatt.

1 GB meg kb. sosem, csak ha alkalmazást töltesz, és videózol.

2015. márc. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Facebook alatt is csak a messengert értem.
2015. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 30 megás csomagom van utána lassítanak 32 kbit/s-re, gondolkodtam csomagváltáson de tulajdonképpen kép nélküli olvasgatásra, levélnézésre, facebook chat alkalmazásra, viberre jó az is, a 200 mega is elmenne, na meg régen ingresseztem, az pár óra alatt megesz bármilyen mennyiséget és lassítva is megy.
2015. márc. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!