Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okozhat problémát ha nem a...

Okozhat problémát ha nem a legfrissebb android van a telefonomon?

Figyelt kérdés
Ugye kijött az 5.0 de az én telefonomon csak 4.2 van és valószínűleg már nem is fog frissülni. Ez lehet probléma és elnézést a laikus kérdésért.

2015. márc. 30. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Sosem frissítek a legújabbra egyetlen aktuális készülékemnél sem. Igaz, én középkategóriás készülékről tudok csak írni ebből a szempontból. Idáig azt tapasztaltam és még egyetértenek ebben velem jó néhányan, hogy az adott készülék a vele kiadott verzióval megy a legjobban. Természetesen azt tudomásul kell venni, hogy mi várható el a készüléktől alapban.
2015. márc. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kérdező.. ***** válasza:

Azon a telefonon az okozna problémát ha a legfrissebb verzió lenne fent mivel nem bírná el a telefon valószínűleg,bár attól függ milyen márka.

Amíg támogatják az alkalmazások a régi rendszert addig sok probléma nem lesz.

2015. márc. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szirty ***** válasza:

Tudsz ilyen problémáról jelenleg? Gondolom nem, mert akkor nem kérdeznéd. Tehát akkor nincs probléma.


Valószínűleg sokkal több problémát okozna ha elkezdenél frissítgetni. Annak nem mindig van jó vége.

2015. márc. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Okozhat problémát ha nem a legfrissebb android van a telefonomon?"

Igen, nyugtalanul fogsz forgolódni éjjelente. Ellentétben azokkal a tömegekkel, akik elégedettek a Gingerbread-es készülékeikkel is :)

2015. márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mindenki laikus, hacsak nem telefonból van Phd-je...úgyhogy ne szabadkozz...előttem már megválaszolták a kérdésed, dőlj hátra.

mellesleg többszáz-millió készülék fut(a kétmilliárdból)az eredeti verzióval.


az 5.0-t pedig ne sajnáld..sokan már visszatettük az előzőt.

2015. márc. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet kicsit későn írok,de láttam, hogy a legtöbb androidos telefonnak kb 2-3 évet adnak. Ez pontosan mit jelent? Tehát egyszerűen használhatatlan lesz vagy csak nem tudok bizonyos appokat letölteni?
2015. ápr. 11. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!