Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Help androidos telefon, micro...

Help androidos telefon, micro sd kártya ügyben?

Figyelt kérdés
Lenne pár kérdésem: a telóm memóriája 2Gb, már eléggé megtelt, ezért vettem egy 4Gb-os micro sd kártyát( be is tettem ez még ment :)))))) . Most szerettem volna letölteni egy pdf olvasó alkalmazást de folyton azt írje, hogy nincs elég hely az eszközön. Mit rontok el? Vagy csak valami beállítási hiba? Beléptem az "adathasználat" menübe ott az van beállítva hogy "alapértelmezett lemezírás sd kártya". Valami ötlet? Vagy megpróbálnám áttenni a kép és videofájlokat a telefon memóriájából az sd kártyára de azt nem tudom hogyan kell! Légyszi segítsetek, és ne nézzetek le mert nem értek hozzá! ( már kaptam megjegyzést más kérdésnél hogy hát ez alap dolog....)
2015. márc. 31. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Fájlkezelőben képeket videokat és zenéket simán át tudod helyezni az sd kártyára (kijelölöd és átrakod). A korábbi alkalmazásokat az alkalmazáskezelőben kell (beállítások) ott van egy külön menüpont amivel át lehet rakni a kártyára, így tudsz egy kis helyet felszabadítani.
2015. márc. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!