Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom a kódot, mit tegyek?

Nem tudom a kódot, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az van hogy a telefonomon telepítve lett a Cm Security alkalmazás. Beállítottam hogy az alkalmazásoknál kódot kérjen. A minap megváltoztattam ezt a kódot és el is felejtettem. Rámentem az "elfelejtette a jelszót?" gombra, de mivel nincs internetem nem tudom megnézni a biztonsági kérdést. Wifivel akartam csatlakozni netre de ki van kapcsolva, bekapcsolásához kell a kód.

Mit csináljak? Szervízben megcsinálják vajon?


Csak normális válaszokat várok, a hülyeségeket mellőzzétek!!


2015. márc. 31. 19:04
 1/4 Gergő14 ***** válasza:
Huu hát szervizben biztos hogy megtudtják ujra telepitik az kész de elöfordulhat hogy lehuzza a pénztárcádat :D
2015. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mennyibe kerülne szerinted?
2015. márc. 31. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:
ODIN
2015. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
beírod youtube.com -> keresőbe: (telefon neve) hard reset és láss csodát minden elment a telóról de tudod használni :)
2015. márc. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!