Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel c7 telefonom hogyan...

Pinocchio23 kérdése:

Alcatel c7 telefonom hogyan tudom használni a műholdas gps-t? Mit kell. Beallitanom?

Figyelt kérdés
A telefonom melyik részén van a gps vevő? Oldalán vagy a kijelzon?

2015. márc. 31. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha van, akkor a hátlap alatt a felső részen..
2015. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor ha fekete szilikon tokot tettem rá ami az oldalát és a hátulját takarja akkor nem látja a muholdat?
2015. márc. 31. 22:39
 3/11 anonim ***** válasza:

Max. minimális mértékben csökkenti a jelet, igazából nem észrevehető, ott más gond lesz.

(De remélem nem a szobában próbálod, oda nem kell GPS!)

Tedd fel a GPS teszt programot, az majd "mesél", csak a GPS-t, mint vevőt teszteli.

2015. ápr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Oks, köszi, megpróbálom, ha van internet kapcsolat akkor megy, de én nem nettel szeretném használni a navigációt, hanem GPS-el.

Tok nélkül sem megy a szabad ég alatt.

2015. ápr. 1. 12:04
 5/11 A kérdező kommentje:

Nos, le teszteltem, a gps vevő a teszt progi szerint megy, még tokon keresztűl is.

Annyira én nem értek az ilyen dolgokhoz, de van a telon gyári navigáció, térkép. De ha kikapcsolom az internetet ezek nem működnek, hiába kapcsolom be a gps-t. Lehet ezek csak neten keresztűl működnek? töltsek le egy IGO-t pl?

2015. ápr. 1. 12:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Működik az, csak utána kéne nézni, mi is az az agps...
2015. ápr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem en, de van arra lehetőség hogy internet kapcsolat nélkül is működjön? Tehát a telefon navigáció egyszerre használná a gps-t és a netet. De mi a helyzet az iGo-val? Menne net nélkül?
2015. ápr. 1. 14:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Fogd már fel, hogy megy az Net nélkül csak sokáig keres műholdat...
2015. ápr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"de van a telon gyári navigáció, térkép"

Nem is biztos, hogy a térkép benne van telefonban, lehet azt csak adatforgalommal éri el és tölti le az aktuális részletet.

Gyakran van így, akkor ne csodálkozz, ha nem megy net nélkül.

Azt meg, hogy mi van a kezedben lévő telefonon azt én nem tudhatom, ha az enyém lenne, már rég megnéztem volna van-e benne (rajta) térképfájl is.

Ha nincs, akkor nem is kell kérdezni.....

2015. ápr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, ugy lesz hogy nincs rajta szerintem. Mert net nélkül nem ad be térképet. Hol tudom megnezni a térkép fájlt?
2015. ápr. 1. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!