Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok az iPhone-omon...

Miért nem tudok az iPhone-omon mindig Touch ID-val vásárolni applikációt?

Figyelt kérdés

Nekem 6-osom van, barátnőmnek 5S-e, de egyikőnknek sem lehet mindig Touch-val app-ot venni, ugyanis ha egyszer bekapcsolom a beállításokban hogy Touch ID-val szeretnék appokat venni akkor egy ideig működik, aztán ha mondjuk másnap, vagy még aznap később szeretnék venni appot akkor már iCloud jelszót kér és nem ujjlenyomatot.

Ha ki-be kapcsolom a beállításokban a Touch ID-val való vásárlást akkor egy ideig megint működik, de ez a ki-be kapcsolás nélkül szeretnék mindig Touch ID-val appokat venni.

Miért van ez?

Normális ez ezeknél a telefonoknál?

Mit kell tenni, hogy mindig csak ujjlenyomatot kérjen és az iCloud jelszót ne kelljen mindig bepötyögni?



2015. márc. 31. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg kikapcsolások, és újraindítások után meg kell erősíteni a jelszóval is, csak azután engedi a touch ID-s vásárlást. Én is furcsáltam, de engem mondjuk kevésbé zavart.
2015. márc. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zakathol ***** válasza:
Ha bizonyos ideig (azt hiszem 30 nap) nem töltesz le semmit, akkor automatikusan kéri a jelszót.
2015. ápr. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!