Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia c5-03 telefonra viber?

Nokia c5-03 telefonra viber?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja minden akadály nélkül letöltöttem, használtam, aztán egyszer le kellett törölölnöm, mert túl sok memóriát foglalt, és hirtelen kellett a hely. Aztán visszatelepítettem, ismént sikeresen. Tegnap megint kellett a hely, így gondoltam, jó, akkor megint letörlöm, és majd később viszatepelítem, de olyan, mintha megszűnt volna. Mindenhonnan. Kerestem, ott, ahol eddig töltöttem le, de eltűnt. Nokia store, meg máshonnan is. Valaki tudna segíteni, hol tudnám megszerezni újból? Ha sikerülne, végleg rajtamaradna, de fontos lenne, hogy legyen. Előre is köszönöm:)

2015. márc. 31. 21:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!