Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?...

Melyik telefont válasszam? Többi lent.

Figyelt kérdés

Telefon vásárlás előtt állok. Leszűkítettem a kört 3 telefonra, de nem tudok dönteni, ezért a segítségeteket kérem.

1- Sony Xperia C3

1. Sony Xperia T2 ultra

3. Htc Desire 816


A c3 megfelel az elvárásaimnak, jókat olavastam róla stb, viszont jobban tetszik a t2 ultra.

A t2 ultra nagyon szép, de rossz a hátlapi és gyenge minőségű az előlapi kamerája:( Ez nagyon nagy hátrány számomra.

Htc. Tökéleten hardverileg. Nagyon szép kijelző ( jobb mind a két sonynal). Szóval ez a legerősebb erről írnak a legjobbakat, viszont nagyon távol áll tőlem a Htc menüje. Sőt, nagyon csúf szerintem, nem átlátható.

Nem tudom mi alapján döntsek. Hosszú távra tervezem a telefont ezért nem akarok se olyat, hogy gyűlöljem a menüjét, a kameráját, vagy akár a kinézetét. Meg lehet szokni? Ha tudtok más készüléket ebben az árkategóriában kérlek írjatok.


Ez hosszúra sikeredett, de aki elolvasta annak nagyon szépek köszönöm és várom a válaszát!



#Xperia #HTC Desire #c3 m sony
2015. márc. 31. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Hu hat nekem ezek eleg tularazott keszulekeknek tunnek. Ha mindenkepp ezek kozul kellene valasztanom, talan a Htc-t valasztanam a design es a picit jobb hardware miatt. De ha jol gondolom ezek arban nem allnak messze a OnePlus One telefontol es ahogy nezem nagy telot szeretnel, szoval en azt ajanlanam, meg ha potolni is kell kicsit, mert minden teren veri ezeket.
2015. ápr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A telefonokhoz nem tudok hozzászólni,bár én a HTC-t venném,viszont azt majdnem biztosra tudom mondani,hogy talán legjobb a kinézetével kapcsolatban tud jó irányba változni egy idő változni a vélemény. A kamera esélytelen,a menü esélytelen,a kinézet meg attól függ,hogy milyen típus vagy. :)
2015. ápr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Talán kűzdd le a "teflon-elvonási tüneteidet, és válassz egy telefon-ként működő telefont!
2015. ápr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A f*** irtok hülyeségeket? Ha nem tudtok normálist választ írni akkor ne is írjatok...
2015. ápr. 11. 11:58
 5/6 anonim ***** válasza:
:)
2015. ápr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak köszönöm! Ment a zöld! :)
2015. ápr. 11. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!