Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti mit vennétek? Iphone 6...

Ti mit vennétek? Iphone 6 vagy Iphone 6 plus?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Csupán egy felmérés miatt kérdezem ezt.

Ti mit vennétek? Iphone 6 vagy 6 plus? Szín, kapacitás?


KÉREM HOGY ANDROID FUN-OK NE OFFOLJÁK SZÉT. KÖSZÖNÖM!!!!!!



2015. ápr. 1. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:

- 6-ot vennék, nekem a 6+ túl nagy.

- A szín nem olyan fontos, talán szürkét.

- Kapacitás legyen minél nagyobb.

2015. ápr. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia

Én nem vagyok egy nagy iphone fan, de ha választani kell akkor egy fekete (szürke) 6. Ugyanazért választanám, amiért az első, a 6plus nagyon nagy. 32gb vagy 64gb tárhellyel, mert a 16 kevésnek tűnik, a 128 meg felesleges nekem.

2015. ápr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

Szia:)

Szüleim mondtak hogy válasszak egy telot...szóval nem volt megkötve a kezem...en iPhone 6-ot választottam asztroszurke színben:))

Nagyon örülök, hogy ezt a szint választottam...a 6+ pedig mar tényleg nagy lett volna...

14/L

2015. ápr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Úgy látszik 3/3 Iphone 6 :)

Köszönöm a válaszokat :)

2015. ápr. 1. 11:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy 128Gb-os Space Gray i6+-om van.

Szerintem egy férfi kezébe ez tökéletesen illik. Kicsit tényleg nagy, de a 6+-nak 1920X1080-as képfelbontása is jól jon, folleg ha mar 128Gb-osom van. Az akksi is tovabb birja legalabb 1 oraval, pedig nagyobb kijelzot kell meghajtania, nyilvan nagyobb akkuval. Gepelni is tokeletes, mert a sima i6-on szerintem annak akinek nagy az ujja pokol rajta irnia.

Es a tarhely is soknak tunik, de azert azt sem szabad elfelejteni, hogy az op rendszer azonnal -12Gb lesz. Tehat 16Gb-ot semmi keppen se vegyel, mert az konkretan 4Gb. Nekem kell a 128Gb, mer 30Gb fotom van 15Gb zenem, es sok 1 valamint 2Gb-os jatekom is. En nagyon orulok, hogy ezt valasztottam. Tehat ha ferfi vagy, akkor ezt ajanlom nekd, viszont ha no akkor mindenkeppen sima i6-ot.


(Bocsi, hogy hol ekezettel, hol ekezet nelkul irtam!)

2015. ápr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát én is sima 6-ost választanák.

Szín mindegy, minimum 32GB tárhellyel.

2015. ápr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32 GB-OT MÁR NEM ÁRULNAK MÁR CSAK 64 16 MEG 128
2015. aug. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérlek nézd meg a kérdés/válaszok idejét. Akkor még volt te tudatlan.
2015. aug. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!