Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy rootolhatom Androidos...

Hogy rootolhatom Androidos készülékem PC nélkül?

Figyelt kérdés

IRoot, VRoot, Kingroot, Game Killer, Patch


Az elvet tudom, PC-vel már nem egyszer csináltam, de most valamiért elakadtam.


Olyan válaszokat várok, akik már csinálták!



2015. ápr. 1. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
towelroot.com töltsd le az apk file-t és ha szerencséd van, kirootlja. Ha nemm akkor töltsd le a z4root.apk programot. Ha az se viszi akkor sehogy. Milyen készülék ? Ugye nem ilyen anoním vacak ?
2015. ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Samsung Galaxy S3 Mini


Próbáltam már Super SU-val, ott valami bináris probléma van.

Próbáltam iRoot-tal, ott nem rootolt

Leszedtem a Root Checkert, de 'root ön this device is not access'

Leszedték erre valami To....rootot, de az segít...


Fogalmam sincs mit kellene tennem, PC-m meg nincs most

2015. ápr. 2. 15:11
 3/5 A kérdező kommentje:

Javítom:

Leszedtem erre valami To...rootot, de az se segít...

2015. ápr. 2. 15:12
 4/5 anonim válasza:
Nekem is az volt a problémám, hogy a Super SU valami bináris problémát írt, de aztán visszaállítottam a gyári adatokat és utána telepítettem a Superusert aztán már nem kért binárist. Sokan mondják, hogy a Super SU jobb, mint a Superuser, de érdekes, hogy nálam sokkal jobban bevált a Superuser. Persze mindezek előtt rootolni kell a telefont, de nagyon vigyázni kell ezekkel a hack programokkal, mert ezek a programok veszélyesek is lehetnek a telefonra nézve. Azért kell feltétlenül egy vírusirtót telepíteni.
2015. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én már megrootoltam a telóm és leszedtem egy kínai root apkot és azzal kirootolta a telómat. Újraindult tőle az egész mert amikor újraindul akkor rootolja meg és ne ijjedj meg nem vesznek el az adatok minden megmarad, de rárak egy vírusmentes rootkezelő appot amit ne törölj le mert elmegy a root a telódról. Ítt a link: egy videóban nézd meg.
2015. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!