Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone5c? Vélemény? Megéri...

IPhone5c? Vélemény? Megéri még megvenni ezt a telefont? 16GB-osrol beszélek (fuggetlenul)

Figyelt kérdés
tobb évre terveznék vele (kb. 3év) :)
2015. ápr. 1. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem éri meg
2015. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megéri! Ha nincs pénzed 5s-re, 6-ra, jó ez is. Stabil telefon, bár nekem nem igazán tetszik, eléggé olcsó hatást kelt a műanyag hátlap. Csak ne valami gagyi színbe vedd..na mindegy, problémád nem lesz vele.
2015. ápr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Annyi penzert mar tudsz venni egy utos androidos/windows phonos telot.
2015. ápr. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

és ha nem akar "ütős androidos/windows phone telót"?


3 évre már szűkösen, de elfogadható, persze csak ha nem újonnan veszed. a használt ára kb. 75ezer Ft, ha 2-3 év múlva nézzük, még mindig el fogod adni 45-50ezerért...szóval igen, simán megéri.

én hülye kifizettem 95ezret egy használt lumiára fél éve, és most 75ért el sem akarják vinni, pedig garis, független, full dobozos, karcmentes egy rakat plusz dologgal...ennyit az ütős wp-ről...:D

2015. ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!