Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS 8.1.3 Jailbreak?

IOS 8.1.3 Jailbreak?

Figyelt kérdés

A kérdés pontosabban az lenne, hogy van-e már elérhető Jailbreak iOS 8.1.3-hoz? Videókba láttam, hogy ezt úgy is meglehetne oldani, hogy a 8.2 Beta-t kell felrakni, azon Jailbreak-elni és frissíteni 8.1.3-ra. De amióta kijött a hivatalos 8.2 azóta nincs lehetőség felrakni a beta verzióját. Tud-e valaki elérhető, hivatalos 8.1.3-as jailbreaket, akár a TaiG vagy a Pangu-tól? Ha nem, akkor mikorra ígérik a fejlesztők a megjelenését?


ui: Az angol elég gyéren megy, úgyhogy a "Google a barátod" válaszokat mellőzzétek!



2015. ápr. 2. 08:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Magyar oldalak még kevésbé foglalkoznak vele

Egy hét lett volna rá nekem is megcisnálni taiggal, amikor már későn kaptam észbe.

Akkor már a 8.2 beta 1 és 2-t se lehetett feltenni.

Tehát marad a várni. De reméljük már nem sokáig

Sokan belefutottunk ebbe, hogy nem kapcsoltunk időbe és most lehetne, de már késő

2015. ápr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!