Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell feltölteni a...

Hogyan kell feltölteni a laptop akkumulátorát?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Töltőkábel bedug a laposba meg a hálózati konektorba is, azt tölti is.
2015. ápr. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

De konkrétan hova akarod feltölteni ?

Amúgy meg fel kell bontani bináris kódra aztán meg valami ftp programmal fel tudod tölteni akárhova.

2015. ápr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem.azt akarom, hogy vezeték nélkül is tudjam használni a laptopot.és hogyan kell feltölteni az akkumulátorát?Úgy kell hogy az akkumulátort behelyezem a laptopba,és már tölti is?
2015. ápr. 2. 10:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Aha. Behelyezed az akksit... Majd töltöd. Leveszed a töltőről azt vezetéknélküli is. Ha lemerül töltöd. Akksi nélkül nehezen működik pl az udvaron...
2015. ápr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A laptopot már elég régen vettem kb.5 éve és soha nem használtam az akksiját.Attól függetlenül még működik?
2015. ápr. 2. 10:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Tedd bele, töltsd fel, vedd le azt kiderül....
2015. ápr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja és még egy kérdés.Egy töltéssel hány óra a készenléti ideje?
2015. ápr. 2. 11:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Honnan a rákból tudjam ember? Azt se tudom milyen laptop mekkora akksival mennyire szar akksival. Neked faék való! Ne legyél már ilyen hülye! Töltsd fel azt teszteld!
2015. ápr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy töltéssel évekig is kibírja, ha nem kapcsolod be.
2015. ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!