Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért fagy le a tabletem?...

Miért fagy le a tabletem? (Asus Fonepad 7 (FE170CG) )

Figyelt kérdés

Nem rég vett tabletem kb. 2 hét használat után lefagyogat van hogy naponta 3x is(használat függő), de nem alkalmazások közben, hanem amikor például félre teszem és amikor újra használnám próbálnám felnyitni meg is jelenik a zárolt képernyő de nem reagál semmire. Ha megnyomom a lezáró gombot elsötétedik, de újbóli megnyomásnál újra csak a zárolt képernyőig jutok.

Mostanában már a winchestert sem ismeri fel egyből.. Ha úgy indítom újra hogy pendrive van bedugva és utána lecsatlakoztatom akkor felismeri egyből a winchestert is de egyébként küzdeni kell érte. Tudom, hogy szervízhez kellene mennem, de ha csak szoftveres gond akkor nem szeretném nélkülözni a tabletemet 15 napig. Újratelepíteni én is tudom.



2015. ápr. 2. 11:45
 1/5 Tengor ***** válasza:
Garanciáztasd le
2015. ápr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ez nagyon egyszerű... csak épp ezt akarom elkerülni. Mivel szükségem van a tabletre nem akarom nélkülözni addig amíg ülnek rajta hogy mi is lehet a baja majd végül"frissítik" és egy időre megjavul és akkor milyen ügyesen megoldották. (A telefonommal pont így jártam... )
2015. ápr. 2. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig a fagyás elsősorban szoftveres probléma. Vidd el szervízbe. Ha csak szoftvert frissítenek rajta és ekkor se jó, akkor hardveres probléma is lehetséges, és akkor is vissza kell vinni. NEm lehe mit tenni. 2 hét-től 1 hónapra lehet számítani
2015. ápr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tengor ***** válasza:
Frissíteni te is tudod, ahhoz nem kell szerviz.
2015. ápr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De nem mindig lehet. Mi nem a rendes frissítésre gondolunk ez alatt. Ha a szervizben azt mondják hogy frissítették, az azt jelenti hogy újrahúzták TELJESEN a szoftvert...
2015. ápr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!