Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb:Samsung Galaxy...

Melyik a jobb:Samsung Galaxy Trend Plus vagy Galaxy Ace 4?

Figyelt kérdés

Melyik éri meg jobban?

És azt valaki tudja, hogy mennyi RAM van bennük, mert pontos adatot sehol nem találtam

Köszi a válaszokat!



2015. ápr. 2. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik se a legjobb de az ace 4 köröket ver a trend plus ra ace 4 ben 1gb ram trendben megy 768 van. Mindenképp az ace 4 et.
2015. ápr. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg, egyik se olyan hű de jó teló, de ha már választani kéne, akkor ace 4. De ha valami pofásabbat akarsz venni, nyugodtan gyűjtögethetsz rá, nem bánod meg, ha kiadsz mondjuk egy lg g2-ért 60k-75k-t.
2015. ápr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ace4 sokkal jobb. Papíron 1Gb RAM van benne, ebből a felhasználható 887Mb. De jó telefon, én szeretem pedig ritkán mondok ilyet.
2015. ápr. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm :D

Mondjuk a Galaxy Ace 4 az mondjuk kis utána kutatás után tényleg jobb mint a trend plus szinte minden téren :D

A Samsung oldalán is néztem bár ott az Ace RAM-járól nem sokat írnak:

[link]

Viszont a Trend-nek meg 6Gbyte RAM-t ír :0 ???

[link]


Na mind1, de ha az árakat is nézzük valósszínű, hogy az Ace 4 jobb nála, mert gondolom jobb az op. rendszer meg fejletebb is. :)

Azért köszönöm a válaszokat.

2015. ápr. 4. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!