Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One M8/M9? Jó telefon?

HTC One M8/M9? Jó telefon?

Figyelt kérdés

Jó telefonok? (Még nem választottam..)

Összehasonlítva iPhone-nal, Samsung-al? Melyik jobb? Miért?

Megbízható a HTC?



2015. ápr. 3. 13:45
 1/6 b95 ***** válasza:
79%

Igen, jók.


Egy (viszonylag) gyenge pontjuk van: a kamera.

De viszont a hangszórójuk vagy a kijelzőjük páratlan!


Az iPhone-nal kb. egy szinten van; a különbségek nyilván abból erednek, hogy tök más OS-t futtat a kettő.


A Samsunggal ilyen téren könnyebb összehasonlítani, mert azon azonos OS fut.

Azoknál szerintem mindenképpen jobb választás a HTC.

(Ezt annak ellenére mondom, hogy nekem alapvetően bejön az S6/S6 Edge)

2015. ápr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

M9-et felejtsd el, nagyon szar lett. Ugyanúgy szar kamera, rosszabb kijelző, rosszabb üzemidő, melegedési problémákról is lehet hallani, stb.


M8 az nagyon korrekt telefon, kamerája annak se túl jó, de minden más téren 10/10-es.


iPhone-al, Samsung-al, mindennel összehasonlíthatatlan. Persze ugyanazt tudja, mint mindegyik másik, netezni, facebookozni, stb-t csinálni ugyanúgy tudsz rajta, mint a többin, de gyakorlatban azért elég nagy különbség van.

2015. ápr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

És a One Mini 2 milyen?

2015. ápr. 4. 12:01
 4/6 xxp ***** válasza:
30%
Igen a legjobb androidos telefonok közé tartoznak(szerintem a legjobbak) iphone-nál sokkal jobb össze se hasonlítsad. Viszont a m7 is iszonyatosan jó telefon és kb ugyanazt tudja mint az m8. One mini 2-őt nem vennék mert kb ugyan olyan árban van mint az m7,m8 de kevesebbet tud. Szóval ha m8,m7 vagy m9 akkor a harmadik. De az m7 és m8 is "páratlan"! :)
2015. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%
Kuka. Volt M7-em, én hülye megvettem 200 rongyért amikor megjelent, pedig annyiból vehettem volna iPhone 5-öt (akkor az volt a legújabb). Aztán megvettem az M8-at mert gondoltam kijavították a hibákat, stb, de nem, ugyanolyan hulladék. Gondolom az M9 is ilyen fos lesz. Vegyél iphonet, azokkal nincs semmi probléma, ezek a droidos szutykok belassulnak és dobhatod ki őket a kukába.
2015. ápr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xxp ***** válasza:
79%

Pffff.... Érdekelne hogy mi bajod volt az

m7,m8-al... Az Iphone kalap szar pl.: nem tudod bővíteni a memóriát(a htc one m7,m8-hez alapból kapsz 32 gb-t.Ha egy 32 gb iphone-t akarsz akkor legalább 25000-el drágábban kell megvenned.),htc one: 4 magos proci, Iphone 5s: 2 magos proci.

Kevés ember látja be hogy az iphone nem éri meg a pénzét.

Nekem is vannak barátaim akiknek iphone-njuk volt de lecserélté androidos telefonra.

2015. ápr. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!