Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung galaxy s5 -nek nem...

Nagyattila12 kérdése:

A Samsung galaxy s5 -nek nem világítanak a vissza és a másik gomb. Valahogy rendbe lehet hozni?

Figyelt kérdés
Fél éve használok Samsung Galaxy S5-ös készüléket. Egyik napról a másikra a vissza gombnak és másik oldali gombnak elment a világítása, és nem is rezeg. Ez miért van, és rendbe tudom-e hozni házilag ( és ha igen akkor hogyan ) vagy vihetem szervizbe? Köszönöm előre is a segítséget!

#Samsung #gomb #Galaxy #S5 #nem vílágitanak.
2015. ápr. 3. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha beállítási gond akkor annyi, hogy a megjelenés (vagy mi) menüben (a beállításokban) lehet beállítani a világítást meg a rezgést is. Ha úgy sem világít akkor szervíz.
2015. ápr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ.
2015. ápr. 4. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!