Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia L függetlenítése,...

Sony Xperia L függetlenítése, ingyen. Hogyan?

Figyelt kérdés

Az interneten már 2 napja keresem, de csak fizetőset, és ingyenesnek tűnőt találtam.

A módszer mindegy, csak működjön és ingyenes legyen.

-IMEI kódból kiszámoló generátor online, vagy letölthető (de akkor normálisan letölthető és 64bit-es)

-vagy géphez csatlakoztatós

-vagy valamilyen szervizes trükk


ha valaki tudna rá jó módot, nagyon köszönném, ha írna:)



2015. ápr. 3. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Vettél volna függetlent. Fizetős vagy ingyenesnek tűnő, de mégsem az. Akkor mi a kérdés? Nincs ingyenes függetlenítés.
2015. ápr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nagyon megörültem, mikor láttam, válaszom érkezett, de ilyeneket jobb ha nem is írtok


régebbi telefonokat már én is függetlenítettem teljesen ingyen, ezeket az újjabbakat értelemszerűen nem olyan egyszerű

2015. ápr. 4. 10:55
 3/5 anonim ***** válasza:
elmondanád nekem kedves kérdező, hogy hogyan függetlenítettél régebbieket? mert engem érdekelne
2015. ápr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem sokat, de ezekre biztosan emlékszem:


Samsung X660

Samsung D500


ezeket így:

[link]

[link]



és volt még Nokia 5230 és Sony Ericsson T230, de ezekre a ,módszerekre hirtelen nem emlékszem

2015. ápr. 5. 17:04
 5/5 sinji válasza:

Üdv!

Az újjabb Sony-ra ami 12W10 után lett gyártva sajnos nincs semmilyen ingyenes megoldás , főleg hogy kóddal nyithatóak manapság sajnos

2015. ápr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!