Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a két telefonnal kapcsolatban? (Lent)

Figyelt kérdés

Kinéztem két telefont:


Navon Mizu D402 és Navon Mizu M402.


Nem azt akarom tudni, hogy jó vagy rossz, hanem konkrét indokokat, kinek mi okból jó vagy rossz. Köszönöm a válaszokat előre is.


2015. ápr. 4. 00:28
 1/1 anonim válasza:
Megnéztem a specifikációit, és erre jutottam: akkor vedd meg ha csak egy Facebook, Instagram és egy kis játék, na meg pár zenére szeretnéd használni. Ilyen Mortal Kombatos játékokró ne is álmodj, hogy azon a telefonon elfutna. És nagyon kevés ram van benne, ami azt jelenti, hogy elég lassú lehet, kidobhat sok alkalmazásból, lefagyhat. Az akku nagyon gyorsan merülne azt mondják, és azt hogy ha szeretsz fényképezni akkor ezzel a telefonnal ne nagyon, mert nincs a legjobb kamera minősége. Ezt egy oldalon olvastam.
2017. aug. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!