Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jobbak a Nokia telefonok...

Miért jobbak a Nokia telefonok, mint a Samsungok? Mik a Samsung telefonok hibái?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 4. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

ez így azért elég tág.

alsó kategóriában egyértelműen az az előnye a nokiának, hogy a wp-t a gyengébb hardverekre optimalizálják elsődlegesen, és csak onnantól felfelé.


úgy általánosan meg azért, mert az android sem lenne annyira rossz, viszont pl. a touchwiz-el, és a különböző parasztvakító felesleges appokkal telehányja a samsung, és arra nem fordítanak akkora hangsúlyt, hogy stabilan, optimalizálttan működjön...

2015. ápr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nokia telefonok sem olyan jók lumia 520 nem legjobb telefon legalábbis nekem nem igazán jőt be .nekem pl az összes samsung telefonom bejött.
2015. ápr. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ez ár függvénye. 20-25ezerért szerintem nincs megbízhatóbb telefon, mint a lumiák.

mondjuk csomó dologban el vannak maradva, de mondjuk ha az 520-at összehasonlítanánk egy galaxy young-al, ami mondjuk egy fél évvel hamarabb jött ki, de árkategóriában hasonlóak, akkor egyértelműen a nokia a jobb.

2015. ápr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!