Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a KNOX-os Samsung Galaxy...

Ha a KNOX-os Samsung Galaxy S4 minimre odinnal felteszem a gyári romot, akkor elvész a garancia? (Gt-i9195) (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nos, adott egy Samsung Galaxy S4 mini amit a szlovákiai Orange szolgáltatótól hoztunk el gyári android 4.4.2 KitKat szoftverrel idén januárban, vagyis innentől él a 2 év garancia. Itt kártyafüggetlen telefonokat árulnak Orange által módosított rendszerrel. Ebben az android verzióban megtalálható a KNOX. Mivel még soha nem volt mókolva, így a knox még nem billent át 0x1-re, tehát még 0x0-án van minden a download módban. Az lenne a kérdésem, hogy ha odinnal rátenném a szlovákiai gyári "független" romot, akkor a Knox nem ugrana át 0x0-ról 0x1-re? Fog élni attól a garancia? Mégegyszer leírom hogy az Orange független telefont használ, egy két módosítással a rendszerben. A válaszokat előre is köszönöm!

2015. ápr. 5. 18:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Valamint az a kérdésem, hogy nem fog az IMEI számom megváltozni?
2015. ápr. 5. 19:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ennél a szolgáltatónál vagyok. Hiába teszed rá a független Romot , a telefonod nem lesz független! A Knox számláló nem ugrik gyári Rom telepítésénél, legyen az Oranges vagy "független". Legalábbis az én Galaxy S2 -men nem módosult!
2015. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az IMEI nem fog módosulni
2015. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem azért akarom rátenni, hogy független legyen, mert most is az csak az Orange kivett 1 dolgot, a rom-ból, amire nekem szükségem lenne. Nagyon köszi a választ!:)
2015. ápr. 5. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!