Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung Galaxy S6-ról?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 6. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Galaxy S5-ig Samsung hater voltam, S6 rendesen változtatott a véleményemen.


Eddig két nagy bajom volt a Samsung-al: a telefon külső kinézete, és a szoftver (TouchWiz) kinézete (bár TouchWiz-nál nem csak a kinézet volt problémás, hanem a teljesítmény is).


A külső kinézetet teljesen orvosolták, képeken annyira még nem jön be a telefon, de semmiképp sem mondom, hogy ronda, és mindenkitől azt hallottam, hogy élőben sokkal szebb, mint amúgy. És végre prémium anyagokból van, üveg, fém, semmi panasz nincs rá.


Szoftveresen még mindig nem a kedvencem, de jobb, mint volt, egy launcher cserével meg már kifejezetten használhatónak tűnik a telefon. Bár meg még nem venném, ha milliomos lennék sem, csak ha már több hónapja kint van a piacon és több véleményt tudok olvasni, mert hiába mondják, hogy nagyon jól teljesít, Galaxy S5 meg korábbi Samsungokra is mondták már ezt, aztán 1-2 hónap múlva belassult, de nagyon.


Szóval ha másoknak nem lassul be 3-4 hónap után, akkor az egyik legjobb telefonnak mondanám.


Bár nem tetszik, hogy még mindig fizikai gombokat használ, illetve hogy az aksi kisebb lett, mint volt, meg hogy nincs benne microSD, bár ezekkel meg tudnék bírkózni, ha minden más jó.

2015. ápr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem lemásolta az Apple-t. Ugyanolyan fémkeret, mint az Iphone6-on, de amivel igazán leszerepelt az az új ujjlenyomat olvasó, ami tök olyan mint az Apple-nek, és a fülhalgató, ami szintén. Ezekről mi a véleményetek?
2015. ápr. 6. 12:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon az Apple meg lemásolta a HTC-t a teljes fémháza miatt. Ilyenkor mivan?
2015. ápr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Feltűnő a hasonlóság, ezt elismerem. De ha azt vesszük a 6 antenna része tisztára olyan mint a HTC One M8-é. Bár ez még mindig kisebb másolás.

Én igazából ezt az egy dolgot utálom ezeknél a gyártóknál, hogy mindenért perelni kell. Akinek van egy minimális esze, az nehány hasonlóság miatt nem téveszti össze a készülékeket. A szoftver része más, ott azért ne legyen már ugyanaz (kinézetre).

Nem vagyok Apple hater mielőtt valaki annak titulál, több éve iOS készülékeket használok.


Akik nem hinnék:

[link]

2015. ápr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kérdező.. ***** válasza:
Még több idő kell amíg lehet róla véleményt mondani.Kitudja milyen hibái lesznek.Mint az iphone 6-nak is mennyi hibája volt miután kidobták a piacra.Egy 3-4 hónap múlva már lehet róla véleményt mondani.
2015. ápr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ÉN S4-est használtam...

Nos, lassulást sosem tapasztaltam, nyilván nem is telepítettem 40 app-ot, vagy legalábbis nem futottak állandóan a háttérben (lsd. Értesítések)

A másolást illetően: Eddig panasz volt a műanyagra, kapott fém borítást, így máris Apple-klón? :) Az elrendezés hasonló, de tekintve, hogy két különböző formájú készülékről beszélünk, nem hinném, hogy ez annyira nyomós érv.

Az anyaghasználat végre tényleg prémium, a rendszert pedig okosan kell belakni, és nem lesz vele gond.

2015. ápr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem az anyaghasználat a felháborító, az még pozitívum is.

Viszont a fülhalgatója, és az ujlenyomatolvasója szinte egy az egyben ugyanolyan.

2015. ápr. 6. 20:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért milyen legyen? Amikor a képernyőről kellett lehuznod az ujjad akkor az nem mindig működött és arra azt mondják hogy rossz, most meg elég jól működik és egyből koppintás? Tudod mi a koppintás? Lenovo S90.
2015. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!