Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a jiayu g5s...

Mit gondoltok a jiayu g5s nevű telefonról?

Figyelt kérdés
Van esetleg valaki akinek van? Mit gondol róla? Érdemes megrendelni? Fontos lenne köszi előre is:)

2015. ápr. 6. 16:03
 1/5 KETTILA válasza:

Hát nézz utána . https://www.youtube.com/watch?v=yVTxCUkGXo8

[link]

Én nem rendelnék ilyet egyszer már buktam be egy kinabol(környékről) jövő tablettel ,készülékkel persze valószínű az én hibám .Na de mind1. Annyit mondok ha valami nagy dolgot vársz tőle akkor nagyot fogsz csalódni.

2015. ápr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már rengeteg oldalt forumot videot megnéztem és eléggé dicsérik csak gondoltam van itt olyan aki személyes tapasztalattal is tudna szolgálni de azért köszi:)
2015. ápr. 6. 18:08
 3/5 Gwent ***** válasza:

nem tudom mire alapozod a válaszod nekem ilyen telefonom van és nem tudok róla rosszat mondani. Az alafont körbepisili kétszer. Talán az egy negatívum a gyenge gps vevő arra a saját forumon panaszkodnak sokan, de például nálam az is jó itt a fórum link itt is olvashatsz róla olyanoktól akiknek van ilyen telefonja. Vigyázz ha veszel NE a g5s+ típust vedd az gagyi ezen a telefonon nincs fizikai gomb az előlapon csak a g5s+ gagyin. üdv


[link]

2015. ápr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gwent ***** válasza:

nem tudom mire alapozod a válaszod nekem ilyen telefonom van és nem tudok róla rosszat mondani. Az almafont körbepisili kétszer. Talán az egy negatívum a gyenge gps vevő arra a saját forumon panaszkodnak sokan, de például nálam az is jó itt a fórum link itt is olvashatsz róla olyanoktól akiknek van ilyen telefonja. Vigyázz ha veszel NE a g5s+ típust vedd az gagyi ezen a telefonon nincs fizikai gomb az előlapon csak a g5s+ gagyin. üdv


[link]

2015. ápr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2015. ápr. 18. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!