Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A vodafon weboldalán kí van...

A vodafon weboldalán kí van írva egyes telefonokhoz, hogy hamarosan rendelhető. Ez mit takar?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értve, hogy csak az online shoppon nem lehet rendelni vagy egyik üzletben sincs.Köszi a válaszokat!

2015. ápr. 6. 20:42
 1/2 amcsih ***** válasza:
üzleteben sincs, és online sincs. várni kell a beszállításra
2015. ápr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem hogy van. Volt úgy hogy reggel néztem és azt írta hogy lehet rendelni, mondtam Jolvan akkor délután megrendelem. Aha. Akkor meg azt írta hamarosan. Mondom mi van elvitték? De nem mert este megint lehetett rendelni. Úgyhogy gyorsan meg is rendeltem. Tehát ezt mi nem tudhatjuk hogy mit takar ez a hamarosan rendelhető státusz.
2015. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!