Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elrontottam a root-ot és a...

Pataki1999 kérdése:

Elrontottam a root-ot és a telefonom nem kapcsol be ezt írja ki:firmware upgrade encountered an issue. Please select recovery mode in Kiess & try again? Nem tudom hogy mit csináljak.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 7. 10:35
 1/3 A kérdező kommentje:

Ha lehet akkor külgyetek linket ahol adnak verzió frissítést.

Amúgy gt-i8200N a telefonom van

2015. ápr. 7. 10:37
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Helyesírási szótárat is "külgyek" mellé?
2015. ápr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A telefon szoftvere teljesen tönkrement. Az ott tárolt adataid valószínűleg el fogak tűnni kivéve SD/extSD/SIM.

A helyreállításhoz habár a telefon a Samsung KIES-t javasolja, de ez általában mindig csak annyit tud kinyögni hogy nem kompatibilis a telefon bootloader-ével, ezért a másik módszert kell alkalmaznod ez pedig az Odin lesz. Az Odin segítségével újra flashelheted a firmware-t(A firmware-t a sammobile.com-ról töltheted le, keresd a telefon modell, ország és a szolgáltató alapján) ami fogja oldani a problémát. [link]

2015. ápr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!