Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, 6.-os. Eddig nem nagyon volt mit vegyek a zsebpénzemből, és most összegyűlt 90000 forint. Arra gondoltam, hogy veszek egy telefont, mert még nincs nekem. Mit gondoltok, milyen telefont vegyek?
2015. ápr. 7. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
függetlent akarsz vagy pedig szolgáltatósat hűséggel?
2015. ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 735 lumia. Pénzed is marad. A 90 et ne költsd mind el erre.
2015. ápr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Függetlenül venném, és inkább Androidosat. A szüleim vesznek díjcsomagot.
2015. ápr. 7. 13:29
 4/11 anonim ***** válasza:

Emberfüggő.

Valakinek az 5,8" a tökéletes, valakinek az 5" is hatalmas és a 4.5"-re esküszik, erre nincs jó válasz.


13 évesen még a legtöbb gyerek keze azért nem olyan nagy, hogy egy 5,8"-es telefont normálisan tudjon kezelni, sőt, sok felnőttnek is gondot okoz, és ezt már csak 2 kézzel lehet kezelni, ez valakinek nem probléma, másnak kizáró ok.


Egyébként csak egyetlen egy 5.8"-es telefon létezik, ez pedig a Galaxy Mega 5.8, remélem nem ezt akarod venni, mert egy szörnyű telefon.

2015. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Galaxy Alphát veszek
2015. ápr. 7. 14:46
 6/11 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki rossz kérdésre válaszoltam, volt egy másik kérdés ahol azt kérdezték nem-e túl nagy az 5,8"-es telefon, kicsit eltévedtem.


Galaxy Alhpa egyébként jó, de szar az aksija, nem venném azt.

2015. ápr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Samsungot ne vegyél.
2015. ápr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mért?
2015. ápr. 7. 16:58
 9/11 anonim ***** válasza:

TouchWiz miatt.

Szerintem kinézetre is szörnyű, bár ez szubjektív, szóval nem ez miatt, de teljesítmény és stabilitás terén elég rosszul szerepel.

Eleinte lehet gyors, de 2-3 hónap után szinte az összes Samsung telefon belassul, a legdrágább is, de még amíg új addig se olyan gyors, mint akármelyik más telefon árkategóriájában (vagy akár olcsóbban). Stabilitás terén sem a legjobb, hajlamos lefagyni, újraindulni, stb.


Bár egyre kevésbé jellemző ez a Samsungokra, sokat fejlődött az elmúlt években, de még mindig nem tökéletes.

2015. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kérdező.. ***** válasza:

Az utolsóval értek egyet.

Hát megmondom őszintén szolgáltatónál semmilyen telefont nem éri meg venni,csak a 150-200k felettieket.

2015. ápr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!