Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon nincs hálózatra...

Telefon nincs hálózatra csatlakoztatva, ezt írja 4G sim csere után S3, s3, i9305, LTE. Mi lehet vele?

Figyelt kérdés

Üdvözlet!


A problémám az lenne, amit fent említettem továbbá hozzá tenném, hogy jól működött eddig a régi 3G simmel, csak mivel én korlátlan netet fizetek (ezt használom laptophoz is) ezért, hogy fokozzam a felhasználói élményt 4G -re váltottam. (a laptophoz nem veszem ki a telefonból a simet csak megosztást alkalmazok). Most 1 hete jött meg a 4G simem és rögtön hívtam is a megadott számot, elvileg aktiválták, ki-be kapcsoltam a telefont ahogy írták. Három napig nem tudtam se hívni, se fogadni, mert azt írta, hogy: "Nincs regisztrálva a hálózaton". Ezt meguntam, bementem T-mobilehoz, valamit varázsoltak rajta és jó lett, estig minden ment, neteztem, hívtam, fogadtam, viszont késő estére lemerült és mikor bekapcsoltam, PINt beírtam jónak tűnt addig amíg egyik ismerős felkeresett facebookon, hogy nem lehet elérni engem, és NOLÁM! Megint ugyan az, hogy: "Nincs regisztrálva a hálózaton."

Tegnap ismét bent voltam T-mobilenál megint helyrerázták a dolgot, és rá is kérdeztem, hogy ugyan most mi ez, és hogyan orvosoljam a problémát ha netán újra felbukkanna, elmagyarázott valami a (NEM IMEI!!) hanem valami SN számról... Ma reggeltől megint előjött a probléma, már láttam, hogy ez valami tömegproblémája az S3 -nak, legalább is, ha ilyen hálózati problémára keresek rá android rendszeren, a használónak vagy note II -je vagy S3 -ja van, ez majdnem biztos. A régi simet már az új 4G sim aktiválásánál letiltotta a T-mobile, nincs alkalmamban más simmel kipróbálni.


Papírjai megvannak, garancia már lejárt. Én vettem anno a telefont eredeti SAMSUNG boltból, én csomagoltam ki és minden papírt én írtam alá. Szerviz garancia sincsen már rá.


Teljesen érdektelen fecsegés, nem is kell elolvasni:


Nem igen szeretném még lecserélni, mert kifogástalan állapotban van, alsó középmódú ember lévén mikor ezt teljes áron megvettem, megfogadtam, hogy amíg egy szikrányi lehelet is van benne, használni fogom, átmentem már rajta kamera, home gomb, szoftvergondokon keresztül kisebb bicegőkön át, szinte mindenen, eddig minden meg lett oldva.


Minden segítőkész válaszolónak megadom a hasznos értékelést, nem felejtem el.


Köszönöm előre is!

Üdvözlet!



2015. ápr. 7. 13:25
 1/1 A kérdező kommentje:
Elvileg a SN a serial number, azaz szériaszámra vonatkozik, az nekem teljesen normális, nem 0 -ból áll.
2015. ápr. 7. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!