Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rossz telefonszámra fizettem...

Rossz telefonszámra fizettem be az előfizetésem ilyenkor mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Vodafone-os vagyok és ATM-en szoktam befizetni az előfizetésem havidíját, de most véletlenül rossz telefonszámot adtam meg az ATM-en és egy másik telefonszámra ment el az összeg. Mit lehet csinálni ilyenkor? Valaki már járt így esetleg? Olvastam még régebben, hogy egy másik ember is járt már így és kb le sem sz*rták az illetőt és nem is kapta vissza a pénzét. Valaki tudna segíteni?

2015. ápr. 7. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Ügyfélszolgálat felhív, a tranzakciós bizonylattal, majd probléma ecsetel. Azzal tudod igazolni h mikor mennyit stb töltöttél fel. Talán jóváírják neked...
2015. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!