Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Ace 2 számkijelzés?

Galaxy Ace 2 számkijelzés?

Figyelt kérdés
Megbízható embertől vettem át az ace 2 telóját.De fogalmam sincs hogy a számkijelzést hol tudom beállítani.Magamat nem hívtam de a hangok azt mondják rejtett számként telefonálok.Köszi a válaszokat

#számkijelzés #samsung ace 2
2015. ápr. 8. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Beállítások -> Hívás -> További beállítások -> Hívásazonosító -> Szám megjelenítése
2015. ápr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A beállítások menüm úgy néz ki,hogy:

-vezeték nélküli és hálózati....

-eszköz

-személyes

-fiókok

-rendszer

De olyan hogy hívás egyetlen menüpontban sincs.Mi a nyű??Ebből azt kihagyták??:)

2015. ápr. 8. 12:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes mert pont egy Ace 2-t tartok a kezemben és nekem ez így van.:D De hát akkor mindenhova nézz be, nyiss meg mindent.:D Hátha meglesz.
2015. ápr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Be...rok.Lett rajta ugyan szoftver frissítve az előző tulajnál na de ez nem tűnik el csak úgy:D Köszönöm a segítséged,próbálkozom.
2015. ápr. 8. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!