Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok,...

Milyen telefont ajánlanátok, ami szép képeket készít, és nem Motorola V8?

Figyelt kérdés

A férjemnek szeretnék venni szülinapjára valami pasis telefont,ami nem drága és esetleg előfizetéssel is olcsóbban megúsznám?Fontos lenne,hogy jó minőségű videót készítsen és szép képeket.Valami Nokia telefon tipp érdekelne a tapasztalatok alapján,de persze más is érdekel.T-mobile,vagy Pannon?Hol vannak jobb telefonok?Kb.20.000-et szánnék dominosra.

Előre is köszi!


2010. febr. 19. 14:36
 1/2 anonim válasza:

[link]


Nokia 3120 Classic. Nem a legújabb modell, de nem is régi. Én szeretem használni, wifi igaz nincs rajta, de a fényképezője nagyon jó, vakus. és videót is teljesen jót lehet vele készíteni.


20E Ft környékén van +-2E Ft

2010. febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,nekem tetszik a telefon!
2010. febr. 19. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!