Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb Androidos telefongyártó?

Figyelt kérdés

Az amelyik nem nyomja tele a telefonjait minden szutyokkal mint pl a Samsung...


Vélemények így összességében ?



2015. ápr. 8. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
motorola
2015. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nexus (bár ez nem gyártó), és Motorola, ami nagyon közel van a stock Androidhoz (tehát a Nexushoz), pár Motorola által telepített alkalmazástól eltekintve ugyanaz.


Ezen kívül a HTC, Sony is nagyon jó, ezek nagyon eltérők a stock Androidtól, de nem olyan szar a teljesítményük és nem olyan megbízhatatlanok, mint a Samsung a TouchWiz-el.

2015. ápr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én most vettem egy LG-t (D295n), meglepően stabil.
2015. ápr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Motorola, OnePlus

Igazából amit magyar szolgáltatóknál venni tudsz, az mind teli van szeméttel.

2015. ápr. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Remek :D

Motorola Moto G 2nd gen.-t rendeltem 63.000-ért.

Remélem jó is lesz :D És a telefon lesz benne !

Volt egy ismerősöm aki nem nyitotta ki átvételkor a csomagot, és amikor otthon megnézte, csak papírzsepi volt benne XD És nem kapta vissza a pénzét, se semmit.


eMag megbízható ilyen szempontból ?

2015. ápr. 9. 09:11
 6/8 kalitri válasza:
a legmegbízhatóbb!
2015. ápr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó :D
2015. ápr. 11. 20:42
 8/8 anonim ***** válasza:
én is a Motorola-ra szavazok. Az elmúlt két évben megfordult a kezem alatt pár Samsung model, Sony, Nokia, LG, a Motorola messze felülmúlta mindegyiket. Csak azt bánom hogy nem a Motorola-t vettem először hanem végig mentem a fentebb írt jónéhány készüléken és utoljára került hozzám a Moto.
2015. ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!