Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van ez a frissen vásárol...

Miért van ez a frissen vásárolt Iphone5S-nél?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy friss új Iphone5S-t, friss aksi, minden. azt mondták nekem,hogy ki kell süttetni az aksit, ami azt jelenti, hogy 12-16 óráig kell töltenem. namost: én tegnap fölraktam fél kilenc fele(este), és ma olyan fél 10 körül szedtem le. 1-2 videó, mail, és lerakam magam mellé, mert aldutam. 43% volt.

2015. ápr. 8. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert nem kell süttetni orbitális hülyeség főként hogy 2 óra alatt feltölt az akku...meritsd el pár %ig aztán pedig töltsd fel mint ahogy rendesen is kell
2015. ápr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Fogadjunk, hogy valamelyik mobilszolgáltatónál vetted. Ott van még ez a tahó szokás, hogy ezt mondják. Csak azért, hogy a 3 munkanapos csereidőszakot kihúzzák. Mert ugye ha majdnem egy napot töltöd, akokr máris csak 2 nap marad arra, hogy észrevedd, hogy hibás és cserélniük kelljen.

Ezt egy mobilos mondta nekem amikor rákérdeztem, hogy miért mondja ezt az ügyfélnek amikor ez egy baromság.

2015. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zakathol ***** válasza:
#2: Az a szerencse, hogy az Apple készülékeit 1 éven belül cserélik ha baja van.
2015. ápr. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!