Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A temple run 2 játékba az...

Ildikó 71 kérdése:

A temple run 2 játékba az elején érmet vagy pénzt kell gyüjteni hogy lehet azon tul jutni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 8. 21:17
 1/9 anonim válasza:
68%
én már elég rég játszok temple run2-őt. De van az érme annak segitségevel lehet "játékost" szerezni és különböző képességeket aktiválni. Van még a zöld szinű smaragd féleség, azzal lehet folyatni a játékot ha meghaltál, és más internettes műveleteket tenni.Minél több érméd vana annál több mindent lehet megszerezni, aktiválni.
2015. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi de én az érméknél mindig leesek a szakadékba nem tudok át jutni
2015. ápr. 9. 05:05
 3/9 anonim válasza:
84%
ugranni kell miutan a kotelen lementel ha erre celzol.
2015. ápr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
értem de ha oda érek az érmékhez bármit csinálok lezuhanok!
2015. ápr. 9. 16:16
 5/9 A kérdező kommentje:
ha csuszok a kötélen nem tudok érmet gyüjteni https://www.youtube.com/watch?v=tugyFkBipzU
2015. ápr. 9. 18:34
 6/9 anonim válasza:
ne haragudj mig a Tieden nem latom addig nem tudom elkepzelni, bocsi :-?? sajnalom h nem tudtam segiteni :(
2015. ápr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia! Sikerült megoldani hát nem mozgattam a telot jobbra balra már jo! Már csak egy kérdés ha hibázok mindig újra kell kezdeni?
2015. ápr. 14. 13:50
 8/9 anonim válasza:
Igen; de fel lehet hasznalni a zold smaragdot es annak segitsegevel lehet folytatni egy alkalommal 1 zold smaragd szukseges, legkozelebb ugyan abba a jatekba 2 smaragd szukseges. Orulok, hogy sikerult :)
2015. ápr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké Köszönöm!
2015. ápr. 16. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!