Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon lenne a jobb...

Melyik telefon lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés
Nokia lumia 635 (windows), vagy Alcatel (android) 1touch pop 2? Számomra csak 2 fontos dolog van.1- legyen offline módban is használható a gps. 2-legyen megbízható. a 2 közül melyik a megbízhatóbb? legalább 2 évig használnám. vagy esetleg valami más ötlet, max.30-35E-ig?!

2015. ápr. 9. 05:43
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Én a Nokia Lumia 635- t vàlasztanàm !
2015. ápr. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ezek közül a 635, de ajánlanám még az 535-öt is, amibe csak Snapdragon 200-as proci van, rosszabbul videóz, és nem LTE képes, viszont 1 giga RAMja van, és van előlapi kamerája
2015. ápr. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Gigabyte GSmart Roma RXet is érdemes megnézned.
2015. ápr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az alcatellel csak jó tapasztalataim vannak én már 2001 óta márkahű vagyok.
2015. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tibusz0211 ***** válasza:

Én is a Lumia modellek mellett szavaznék.

Megbízhatóságban (nem fagy, nem akad...stb.)

A navigáció ingyenes

Esetleg tényleg nézhetnél 1GB RAM környékén a későbbi alkalmazásfrissítések is jobban fognak menni.

2015. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

alcatel

amióta telóm van ,,márkahű" vagyok

windows phone (véleményem szerint) egy unalmas felület

és alca se fagy le

2015. ápr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen operációs rendszer van rajtuk.
2015. ápr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a segítséget. valószínűleg a nokia lesz a befutó.

igazából az előlapi kamera nekem fölösleges. a gigabyte g smart is szimpatikus, de ahogy látom már kifutott termék, és dupla sim-re sincs szükségem. köszönöm az alcateleseknek is a hozzászólásait. megnyugodtam, ha esetleg mégis azt választanám azzal se nyúlnék mellé. ment a zöld mindenkinek.

2015. ápr. 10. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!