Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlás előtt állok....

Telefon vásárlás előtt állok. Nekem a legfontosabb egy telefonnál hogy milyen képet készít. Kérdésem a következő. Az alábbiak közül melyik csinál szép képet?

Figyelt kérdés

Sony xperia E4

Sony xpeia m2

samsung galaxy A3 és A5

Lumia 735

Xperia z1 compakt,z3 compakt

Lg g2 mini.

Ha lehet akkor egy sorrendet kérnék.Köszönöm


2015. ápr. 9. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Telefonokbol a Panasonic CM1 keszit legszebb kepeket, de az nem szerepel a listadon. A listadbol a Samsung A szeria vagy a Sony Z compact kiemelheto, de csodakat ezektol sem kell varni, szep kepek keszitesere a fenykepezogepeket talaltak ki, nem a telefonokat.
2015. ápr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem M2 van de azt inkább hagyjuk.A lumia képét láttam élőbe az szép képet csinál.De a többiről nem tudok semmit.Nem akrok sulyos ezreket ezért fizetni.Nálam még az Xperia ray is bejön de az már a mult.
2015. ápr. 9. 09:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek közül Lumia 735 csinálja a legjobb képeket.


Ha sorrendet kéne állítani, valahogy így nézne ki:

Lumia 735 > Z3 Compact/Z1 Compact (kettő nagyjából ugyanaz) > minden más >>> Xperia M2

2015. ápr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!