Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z3 multi window /...

Sony Xperia Z3 multi window / multitasking?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sony Xperia Z3 tulajok válaszát várom elsősorban.


A Sony Xperia Z3 multi windows / multitasking-ban csak azokat az alkalmazásokat lehet használni, amit a készülék felajánl az ehhez szükséges ablakban? (Pl. számológép, stopper, könyvjelzők stb.)


Így tehát például egy facebookot, messengert vagy google chromot, felhőt nem lehet használni?


Válaszokat előre is köszönöm.



#Windows #Xperia #Sony #multi #kompakt #multi windows #multiwindows
2015. ápr. 9. 10:11
 1/8 Wadmalac ***** válasza:
Annyit tudsz csinálni, hogy a kisalkalmazás-kezelőbe be tudsz húzni minden kisalkalmazás-képes widgetes appot, és akkor ott lesz a gyári számológép, jegyzettömb stb. mellett. Sajnos itt nem lehet (egyelőre legalábbis) akármit megosztott képernyővel használni.
2015. ápr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Óh, ezt sajnálattal hallom :(


Pedig az egy elég hasznos funkció lenne, még ha nem is létszükség.


Köszönöm a gyors választ, ment a zöld pacsi! :)

2015. ápr. 9. 12:03
 3/8 Wadmalac ***** válasza:

Na most belemásztam a Z telómba, ezen nekem Z3 custom rom van.

Bemész a jobb alsó képernyő gomb alatti "recent apps" menübe, ott az utolsó alkalmazások alatt ott a kisalkalmazások sor, ott bal szélen van egy felfelé nyíl, arra megjeleníti teljes képernyőn a választékot, felül van egy plusz jel, ha rányomsz, a telepített apjaid közül választhatsz plusz kisalkalmazást beillesztésre illetve a play áruházból válogathatsz.

Érdemes megnézni, mert lehet, hogy a legtöbb dolognak, amit használni akarsz, van kisalkalmazása.

2015. ápr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem, akkor talán még nem reménytelen a helyzet.


Arra még megkérhetlek, hogy megnézed-e nekem, hogy a google chrome, a facebook, és a facebook messengerre van-e ilyen kisalkalmazás?


Hálás lennék, köszönöm előre is.

2015. ápr. 9. 14:00
 5/8 Wadmalac ***** válasza:

Chrome: van, alapból ott van a listában

Facebook: van, alapból ott van a listában

Messenger: nem találtam

2015. ápr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Wadmalac ***** válasza:
..de a messengert úgyis eléred FB alól is, ha meg aktív, akkor úgyis multitaskban működik a kerek buborékaival.
2015. ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm!


Akkor mégiscsak megfontolom a telefont. :)


Amúgy ez, és a Samsung Galaxy Note 4 között gondolkozom.

2015. ápr. 9. 19:42
 8/8 Wadmalac ***** válasza:
Hát, én spec sosem használom ezeket a kisalkamazásokat, a recent apps gomb alatt így is tudok bármikor váltani a futó appok közt. Isten ments, hogy ráderőltessem a Sonyt, de én nagyon elégedett vagyok a funkcióival, eléggé átlag-felhasználó feletti szinten kihasználom és állíthatom, a multitasking nélkül is nagyon jó. Egyébként nem is nagyon látom értelmét, azon felül, hogy valaki mindenképpen ugyanúgy akar használni egy telót, mint a windows asztalt a pc-n.
2015. ápr. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!