Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az iphone 6...

Mi a véleményetek az iphone 6 ról? 5 haveromból 5 azt mondja szar . Ne vegyem meg. én ezt nem így gondolom, mit mondtok?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 9. 19:55
 1/10 kérdező.. ***** válasza:
Gondolom abból az 5 haverodból egyikőjüknek sincs iphone-ja.Jó az iphone ha van rá pénzed,de szerintem nem ér annyit.Van olyan androidos ami odavág az iphonenak,kevés,de van, és feleannyiba kerül.De ha a pénz nem számít akkor vedd az iphoen-t mivel menőzésre az a jobb.Egyébként csak azért mondják neked hogy szar mert irigykednek.
2015. ápr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem azzal jöttek a haverok, hogy egy-, másfél év múlva még el lehet adni, és akkor fognak rajta százezret. Amikor közöltem velük hogy vettem egy középkategóriás kínait hatvanért és fogtam rajta százötvenezret most, akkor csend lett.
2015. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
meg hogy azért van rajtuk 1 év gari mert utánna elbaszódnak, és nem vállalnak többet rá mert drága a szerviz
2015. ápr. 9. 21:03
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem 6+ van. Ezt általában az androidosok mondják, úgy, hogy kezébe se vette a telefont.

[link]

Javaslom ezt a tesztet. Persze a kamu benchmark teszten elveri az Iphone-t, de program nyitogatásban és töltésben már nem olyan jó az új csúcs S6 :D Főleg, hogy egy 7 hónappal ezelőtti telefonnal állítják párba.

Ja és még könnyeben is hajlik :D

https://www.youtube.com/watch?v=3Y7tPczbOec

2015. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Barátnőm, most cserélte a 3,5 éves Iphone 4s-t, egyszer egy gomb lehalt rajta az volt 5 ezer. Szerintem ennyi belefér.
2015. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálunk mindenkinek iPhone van a családban, és egyikkel sem volt különösebb probléma.

Anyámnak 3 éve 4S van, és a gombját kellett egyszer kicserélni.

Tesómnak volt 2 évig 3GS, aztán 5, most 6 és mindegyik hibátlanul működött.

Nekem fél éve van 6 és életem legjobb döntése volt, hogy ezt vettem és nem egy androidos szutykot. Előtte volt nekem 5, 4S, 4, 3GS.

2015. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kérdező.. ***** válasza:
Így van az s6 is elbújhat az iphone mellett.Androidból a OnePlusOne/Nexus 5/6/Xiaomi Mi Note Pro és a most kijövő OnePlusTwo/Moto X 2015 szállhat szembe.A többi gyártó telefonjai nem ütik meg az iphone 6 szintjét.
2015. ápr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó az iphone 6 bár nekem nem tetszik. Igazából ajánlom másnak is, de szerintem az árát nem éri meg csak azért mert apple. Már féláron lehet kapni ugyan olyan jó androidos, wp-s telefont jó androidban nem tudom de wp-ben biztos még hozzá a nokia lumia 930 tudja azt amit az iphone 6 szerintem.
2015. ápr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

először is azt kell lefektetni, hogy neked kell a telefon és nem másnak.

egyértelműen azért mondják, mert irigyek, és nem engedhetik meg maguknak.

ahogy első mondja, ez mindig a saját pénztárcád kérdése, ha van rá pénzed, és szeretnéd, akkor vedd meg, nem fogod megbánni.


személy szerint én is legfeljebb egy 5S-t vennék(és fogok is 1-2 héten belül), mert tökéletesen használható, használt árban nagyjából már kezd beállni stabil 100-110ezer környékére. 1 éve nézegettem, 120-140 környékén volt. én ezt nézem meg elsősorban. a lumiámat amit most eladok, 1 éve 92ezerért vettem, most 75ezerért fogok megválni tőle...érezhető a különbség azért.

és nem azért vettem anno lumiát, mert valakire hallgattam, hogy az jó/rossz, hanem mert bevállaltam, és ha nem csökkenne így az értéke, még tartanám is 1 évig simán...de nehezen viselem azt, ha még1 év múlva már 40ért is alig tudom majd eladni...


szóval szerintem egy iPhone befektetés is, ha ügyes az ember.

6-ot pont ezért nem éri meg megvenni, hiszen most használt árban olyan 170-180ezerért megvásárolható, ez az elkövetkezendő évben legalább egy 40ezret fog csökkenni...120ezer felett szvsz nem érdemes semmilyen telefont venni, mert afelett már eléggé túl van lőve a piaci értékekhez képest.

2015. ápr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A haverjaidnak van iPhoneja? Ha van, akkor biztosan nem mondják, hogy rossz. Nincs? Akkor honnan tudják? Utánanéznek a neten? Meglátnak egy cikket, amiben leírják, hogy csak 8 megapixeles a kamera, valami másik telefonnak meg 41, és ekkor elkezdik gagyizni az iPhonet? Ja és hogy nincs bluetooth rajta? De van, viszont kizárólag ios telókkal működik.

Nekem kifejezetten tetszik az operációs rendszere.

Az androidos telók nem rosszak. Olyan telefonom is volt, és nagyon szerettem, viszont az Apple gépem miatt sokkal egyszerűbb az iPhone.

A haverokat egyébként kérdezted, vagy csak úgy mondták hogy ne vegyél?

2015. aug. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!