Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Be fog dögleni a telefonom?

Be fog dögleni a telefonom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy LG Optimus L5 II típusú mobilom, durván két hete járt le a garanciája. Az előéletéről annyit, hogy a wifi mindig ledobált, mikor lezárt a képernyő, de ezt más ismerőseim is tapasztalták, akiknek ilyen telefonja van. Ha jól emlékszem, már az idén volt az, hogy egy barátom nem bírta nézni, hogy szenvedek vele (főleg a wifivel), és csinált egy factory resetet. Sokszor kezdte újra, mert a Google Play nem akart működni, de végül sikerült, akkor jó is volt megint, a wifit leszámítva.

És a lényeg most jön. Három napja durván lefagy, belassul. Eddig hetente indítottam újra nagyjából, sokszor csak azért, hogy a RAMot kiürítsem, vagy hogy mondják. Aztán már azért, mert észrevehetően lassulgatott, fagyogatott. Mostanában viszont naponta indítom újra, és ugyanúgy fagy, mint előtte. Ma pedig azt is észrevettem, hogy hihetetlen gyorsasággal merül. Eddig se bírta egy napnál tovább, de egyre kevesebbet nyomkodom, és így is egyre gyorsabban merül. Kezdek attól tartani, hogy a telefonomnak annyi. Az előbb említett barátom se tudja, mi lehet vele, a factory reseten kívül nem szeretne mást csinálni vele, már hozzáértőhöz vinné a helyemben.

Szerintetek mire számítsak? Már nem várok semmi jót ettől a mobiltól. ROMot meg nem fogok főzni, ettől kíméljetek.

Köszönöm a válaszokat, és nem kérek fikázást, hogy jobb telefont is vehettem volna, nem arra vagyok kíváncsi.


2015. ápr. 10. 22:53
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja, és csak ezeket használom a telefonomon (játékok zömét töröltem róla múltkor):

- telefon, SMS

- e.mail

- facebook, de inkább csak messenger

- zenehallgatás

- szókereső

- ébresztés

- számológép

2015. ápr. 10. 22:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Vírusos, szerintem még egy factory reset. A nagy baj, hogy azt írtad a főzött rom-tól kíméljünk, de azért muszáj megjegyezni, hogy egy tiszta android kellene rá. De ez akkor mellékes, nem hinném hogy tönkre akar menni, valami ne stimmel a szoftverrel.
2015. ápr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez a vírusos dolog nekem új. Ha netezek rajta, ugyanazokat az oldalakat nézem meg, mint amiket amúgy is szoktam, eddig nem csinálta ezeket a durva fagyásokat. Az Androidot meg amúgy az egész telefont se babrálták meg eddig, a factory reset volt az első, amikor hozzá lett nyúlva, de akkor is majdnem meghalt.

Igazából nagyon hajlok másik telefont venni, bár még várok vele kicsit, mert már egy ideje elegem van belőle, pedig amúgy szeretném ezt a telefont (mondjuk a wifi lehetne jó is).

2015. ápr. 10. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!