Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Snapchat frissites utan...

Snapchat frissites utan szamok amik a best friendek mellett vannak mit jelentenek?

Figyelt kérdés

pl valaki mellett az van,hogy 13 valaki mellett 3.

es valaki mellett napszemuveg, mosolygos fej, tuz vagy mi a :D aki tudja leirja?



2015. ápr. 11. 15:33
 1/3 anonim válasza:
A számok szerintem azt jelenthetik, hogy hány képet küldött neked az elmúlt napon, a tűz pedig nekem általában azoknak a neve mellett szokott lenni, akikkel sűrűn snapelek. A mosolygós napszemüveges izé is annak a neve mellett van, akinek a legtöbbször küldesz képet. Én ezekre jöttem rá, de ez csak feltételezés, a Google Play áruházban sem tudtak az app alá írni az új frissítésekről semmi hasznosat. Remélem azért valamennyire tudtam segíteni
2015. ápr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A szamokat en sem tudom, a tobbi jel magyarazata: (iPhonen igy van, Androidon nem tudom hany vagy milyen jelet mutat)

Sima mosolygos fej: egymas legjobb barataiba tartoztok

Szemuveges: valaki a legjobb barataid kozul neki is legjobb baratja

Mosolyog ugy hogy kint van a foga: ugyan az az elso legjobb baratotok

Tuz: mindenre valaszoltatok egymasnak egy napig

':/' fej: neki a legjobb baratja vagy de o neked nem

Sarga sziv: egymas elso legjobb baratai vagytok.

Remelem tudtam segiteni :)

2015. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 barbara tóth válasza:

Szia!vaan a baratod neve mellet tuzbes ott a szam mellette

A szam azt jelenti,hogy ennyi napon keresztul folyamatosan beszeltetek egymassal(marmint ugy folyamatosan,hogy minden nap legalabb egy kepet kuldtel neki es o is neked)Remelem valaszt adtam a kerdesedre(amugy ha a googlebe beirod h snapchat jelek jelentese akk reszletesebben megtudhatod ;)

2015. máj. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!