Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki emlékszik erre?

Pauer Ricky kérdése:

Valaki emlékszik erre?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Régen (de tényleg, nagyon régen), még amikor az Alcatel OT-990volt a nagy szám akkor nyomtam egy játékkal. Annak ha valaki megmondaná a nevét nagyon megköszönném.


Amit tudott a játék:

Felülnézetben kellett sutiket (nem biztos de arra hasonlított), mindenféle külön lövedékkekkel, szétrobbantani. Arra emlékszem, hogy volt olyan pálya amiben egy Android figurát kellett leoffol, volt amikor egy rózsát, és ehhez hasonlóak. Valamint különféle fegyvereket is kaptunk, volt ami bele fúródott a célpontba és lerobban, volt ami "fölötte" Repült el, és úgy "bombázta", volt ami akkor lépet működésbe amikor a falról visszapattan.


Válaszokat előre is köszönöm. :)



2015. ápr. 12. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Régen? Valami sokkal régebbi dologra gondoltam. Amúgy nem a Pudding Monsters?
2015. ápr. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ceramy destroyer?? Vmi ilyesmi?
2015. ápr. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezer hála, és nagyon köszönöm!! A Ceramic destroyer az. :) Ne tudd meg meddig kereset, már minden oldalon néztem, és GP-n is átnéztem több mint 1200 játékot, de semmi. Még egyszer köszönöm. :)
2015. ápr. 12. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!