Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a tapasztalatotok a Vodafon...

Mi a tapasztalatotok a Vodafone GO / GO+ előfizetéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Jelenleg a Telenornál vagyok, az előfizumban 500MB net van, túlforgalmazás esetén lassítják. Elég sokat használom a netet így jó, ha 1 hetet kibír az a pár száz mega. A problémám a Telenorral az, hogy a lefedettség szánalmas, sok helyen alig van, vagy egyáltalán nincs 3G, sőt van, hogy a 2G is olyan, mintha nem lenne, percekig tölt egy oldalt, sikertelenül.

A kér(d)ésem az lenne, hogy akinek a fent említett előfizetések bármelyike van, tudna pár szót szólni, érdemes lenne-e átmenni a vodához? Elsősorban az érdekelne, milyen a 3G lefedettség valójában, a lassított net használható-e azért valamennyire, vagy felejtsem el mert olyan, mintha nem lenne és hogy úgy általában mire kéne felkészülni, mik a tapasztalatok akár még a nettel, akár magával a szolgáltatással kapcsolatban?

Köszönöm előre a válaszokat :)


2015. ápr. 12. 09:10
 1/2 kérdező.. ***** válasza:
Nekem van vodafone-s mobil wifis netem havi 8GB és 3G még a határon túl is van elég használható.Az országon belül mindenhol nagyon jó a 3G a vodafone-nak.Én ha túllépem a keretet akkor lassítják,de még használható pc-n is olyan jó.
2015. ápr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a baj, a te előfizetésed kicsit más, nem lassítják le annyira mint egy szimpla mobil előfizetéses netet.. Nézd csak meg a két táblázatot:


[link]


[link]


Viszont a lefedettség az jól hangzik, gondolom ott nincs változás :D

2015. ápr. 12. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!