Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni?

Milyen telefont érdemes venni?

Figyelt kérdés

az A tervem a galaxy s4

b tervem nincs. sony nem kell, sem a többi nevenincs telefon.


2015. ápr. 12. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Pedig a sony-k jók.
2015. ápr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vicces. Pont a mínőségi készüléket fikázza,és a mínősítetlen szar samsungot támogatja. Valami nincs rendben benned,menj vizsgáltasd meg magadat.

Sony-nál nincs jobb telefon,az biztosisten.

2015. ápr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg is sony-m van és 2 napja be se kapcsol, pedig nem rég vettem. tényleg jók.
2015. ápr. 12. 11:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi a kereted és mik az igényeid. Én ezek közül gondolkoznék, ha most kéne telefont vennem:


Karbonn Sparkle V

Microsoft Lumia 640

Huawei Ascend Mate7

HTC Butterfly 2

2015. ápr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kérdező.. ***** válasza:

Az s4-t felejtsd el.

Nexus 5/Lg G2/Xiaomi Mi3 amit érdemes venni.

2015. ápr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Jelenleg is sony-m van és 2 napja be se kapcsol, pedig nem rég vettem. tényleg jók."


Az szívás, garancia esetleg van még rá? Önhibádon kívül ment tönkre? Esetleg "mókoltál vele" és téglásítottad?


Ha ezek közül egyik sem akkor az is előfordulhat hogy szimplán peched van, nekem meg samsungom volt ami csak úgy meghalt és nem lehetett visszahozni.

De attól még ugyan úgy veszek samsungot is.

Igazából szinte minden gyártónál van normális telefon, soha nem értettem az ilyen hatalmas tudással és hozzáértéssel meg áldott embereket akiknek tönkremegy valamije és egyből azt veszik le hogy "az egész egy szar"

Ezzel nem azt sugallod hogy objektív vagy, levonod a tapasztalatot, értesz valamelyest ezekhez a dolgokhoz hanem azt hogy egy borzasztóan együgyü laikus vásárló vagy aki nem igazán tudja mit is akar pontosan.

A neve nincs telefonoknak is van nevük, am sok közülük meglepően jó.

2015. ápr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!