Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mi lehet a baja?...

Szerintetek mi lehet a baja? Megéri-e megcsináltani az iPhone 4S-t. Mennyit ér ezekkel a hibákkal?

Figyelt kérdés
Vettem egy iPhone 4S-t. Van vele pár probléma. A wifi kapcsoló gomb kiszürkült. A kijelzője fehér-fekete háttérnél kicsit csíkos és néha enyhén vibrál. A kamera pedig mozgatásnál befagy pár pillanatra.

2015. ápr. 12. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ez már eléggé összetett és így drága lenne...eléggé kukaérett, eladni is maximum az elő-hátlapot és a középső keretet tudnád eladni, ha az jó állapotú.
2015. ápr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen az elő és hátlapja kiváló állapotban van. Ezért gondolkodtam a megmentésén. És szerinted forintban reálisan mennyit lehet elkérni érte?
2015. ápr. 12. 13:13
 3/8 anonim válasza:
Ennyi hibával max pár ezer forint.
2015. ápr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt a telót kár volt megvenni. 4S-t szép állapotút kapsz 40 körül, ennyi hibával közel annyi lesz a javítás, és ha hozzávesszük azt amennyiért vetted, végül egy használt 5-öt is vehettél volna.
2015. ápr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem vettem, hanem elcseréltem a régi telefonomat erre, amelynek az értéke kb 26k volt. Sajnos ez volt az első iPhone-om, nem néztem át kellően.. Az eladó pedig elhallgatta a dolgokat.. Hibáztam sajnos..De amúgy tetszik és lehet vele telefonálni, fényképezni, a kijelző szerencsére csak ritkán szerencsétlenkedik. Lehet érdemes lenne a Wifit-t megcsináni? Vagy szinte felesleges mert nem sokáig bírná?
2015. ápr. 12. 14:05
 6/8 anonim ***** válasza:
a wifi javítását szerintem alaplapcserével lehetne megoldani, az meg nem olcsó.
2015. ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 12. 20:21
 8/8 anonim válasza:

Mondjuk ilyen hibákat nem észrevenni... :D


Esetleg próbálkozz egy teljes szoftver újratelepítéssel gépen keresztül, az néha csodákra képes (szoftveres hiba esetén), ha a hardverrel vannak gondok akkor ennek lőttek.

2015. ápr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!