Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry z10 milyen? Olyanok...

Blackberry z10 milyen? Olyanok írjanak, akiknek van/volt. Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Olvasgattam véleményeket, valaki azt írta, hogy nagyon jó, valaki meg hogy nem érdemes beruházni rá. Fényképeznék, neteznék, zenét hallgatnék vele, esetleg néhány alkalmazást is letöltenék rá, de utóbbi annyira nem fontos. Ezekre a célokra megfelel? Mennyi ideig jó kb? Mennyi idő után kell lecserélni? Mindenféle tapasztalat érdekel. Köszi előre!

2015. ápr. 12. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem van 1 éve, én szeretem nagyon.
2015. ápr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, nem érdemes venni. Az új OP rendszer teljesen tönkretette a telefont...azelőtt is voltak problémák a telefonnal, de most több lett. Sok z10 úgy kerül ki a gyárból hogy nem működik megfelelően a közelség/fény érzékelő. A kamerája jó, de nem a legjobb, ill. Gyorsan merül. Egy egészen jó középkategóriás telefonnak indult, de mióta kiadtak csak rosszabb lett. Nekem ilyenem volt. Ilyet nem érdemes venni gyűjtesz még egy kicsit és veszel egy iPhone 4s-t használtan, ami már meghaladja a teljesítményét a z10-nek...de persze ha megengedheted magadnak akkor vegyél egy iPhone 5s, htc m8, lg g3s, Samsung gs4.
2015. ápr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Iphone5s-t szerettem volna, csak azért egy olcsóbb telefon jobb lenne, 5s 120 körül van ha jól emlékszem, a z10 meg csak 70 000 kb.
2015. ápr. 12. 16:29
 4/6 anonim ***** válasza:

a két telefon nem egy kategória, a z10 70ezerért elég drága...öcsémnek 40ért vettük egy fél éve.


szerintem olyasmit kéne elképzelni, mint a windows phone.

maga a rendszer nagyon kívánatos, gyorsan bele lehet szeretni, de amikor már a használatot nézi az ember, akkor elszomorodik.

nincs rá egy normális facebook alkalmazás, tulajdonképpen a böngészős változat néhány gombbal kiegészítve, és ezen mondjuk tudna segíteni az androidos appok futtatása, az viszont lassú...tehát ha "csak" ennyi a különbség, akkor jobban megérné az iPhone-t. vagy esetleg keress egy z30-at, azzal nincs tapasztalat, de mégis újabb, az azért már közelebb áll a 70ezerhez.

2015. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat, utánanézek a z30nak!
2015. ápr. 12. 20:46
 6/6 halitibi válasza:
Nekem több mint 1 éve van Z10-em, tervben sincs hogy lecseréljem... Ez nálam nagy szó, mivel 0,5-1 évnél nem áll meg tovább egy telefon a háznál.. :) Szóval nekem nagyon bejön, és most senki ne írogasson hogy iPhone-t vegyél meg hasonlók! Maradjunk ebben az árszegmensben, én 1 éve vadiújan kártyafüggetlenül 60 ezerért vettem, szerintem ennyiért akkor tuti az egyik legjobb vétel volt. Google Play Store rajta van, Navigon Europe navi, régebben iGo-t használtam. Viber, Skype tökéletes, gyakorlatilag androidos telefonként használható, de mégis megvan a BB egyedisége, BB World.. stb. Igaz nem új modell, de egy BB Z30-ra azért leváltanám ha találnék egy makulátlant kis ráfizetéssel.. :)
2015. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!