Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telóra cseréljem le...

Milyen telóra cseréljem le samsung galaxy s4-em?

Figyelt kérdés

Már egy éve meg van és nagyon szeretem bár már unalmas és zavar hogy néha pofán csak mert ki esik a kezemből olyan nagy... (egyszer ki is csattant a szám)

na mindegy. A mérete tetszik mind ezek mellett.. Sokat goldolkoztam az iphone 5s-en bár szerintem még mindig nem éri meg az árát. Anyukámnak i5-je van bár zavar hogy elég hamar elkezd kopni és lehet hogy kicsi, vagy nem. Még hosszu távon nem használtam csak pár perceket.

milyen telefonra cseréljem le ami hasonló,vagy jobb tudású vagy hasonló árú? Illetve személyes tapasztalatokra is kíváncsi vagyok :)

jöhetnek az iphone mellett vagy elleni

érvek. /vagy egy másik telefonról/ előre is köszönöm.



2015. ápr. 13. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Huu hat, az iPhone 5s pedig tenyleg jo telo! Szerintem azt vegyel, ha mar nem akarsz nagy telefont, es ebben az arkategoriaban ez a legjobb valasztas:) SZERINTEM😁
2015. ápr. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az hogy nem szeretem a nagy telefont... csak néha idegesítő.(arcomnak, és a szememnek) Szeretem ez mellett a nagy telokat de viszont az iphone-t is csípem. El sem tudom képzelni milyen telo Legyen a következő. Mindig is a nagy telefon párti voltam de az iphone meg... jól néz ki csak lehet hogy mégis túl kicsi lenne. Iphone 6 talán pont jó lenne de arra kinek van pénze..
2015. ápr. 13. 00:49
 3/5 anonim ***** válasza:

A fekete i5 tényleg kopik ez mar nincs jelen az 5S-nél.

Nekem 5S van, nagyon jó telefon, főleg 8.3-al.

2015. ápr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A belsővel meg vagyok elégedve mert van egy ipad minim is :) csak az iphone festése zavar hogy lehet lepattan stb. A tokkal meg elveszti a "szépséget"..
2015. ápr. 13. 14:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Az csak a sima 5 hibája volt, 5S, 6 nem kopik
2015. ápr. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!