Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet megtalálni egy...

Hogy lehet megtalálni egy telefont szám alapján?

Figyelt kérdés
Ellopták a telefonomat és valaki azt mondta, hogy én is meg tudom keresni online vagy valamilyen alkalmazással. Kerestem ilyen alkalmazást, de mind olyan, hogy már előtte fel kellett volna telepítenem, vagy a tolvajnak jóvá kéne hagynia, hogy megtudjam a hollétét. "Valószínű", hogy engedélyezné...-.- Sajnos loptak már tőlem sokkal nagyobb értékben is és a rendőrök akkor se találták meg. Egyébként ez esetben van gyanúsított, tehát azért is jó lenne, hogy beigazolódjon, hogy tényleg ő az... Nem akarom vesztegetni az időt, mert -gondolom- kikapcsolt állapotban már nem lehetne olyan egyszerűen megnézni a hollétét.

2015. ápr. 13. 02:35
 1/3 anonim ***** válasza:

ha már nem elérhető a telefon, akkor úgy nulla az esélye ezeknek a dolgoknak. az a baj, hogy akármelyik platform nyomkövetési módszerét nézzük, mindegyikhez kell net, mert csak akkor tudja a pozíciót frissíteni.


amúgy ha van gyanúsított, ott igazából a rendőrök gyorsaságán kellene, hogy múljon, de egy tapasztaltabb tolvajnál ez már rutindolog.

egyszer én is jártam már úgy, hogy meg is lettek nevezve azok, akik többünktől elvittek értékeket, a rendőrök kimentek hozzájuk, de nem találták meg(nyilván hülye lenne magánál tartani...), és ennyivel el is lett intézve.

egy ismerősöm járt jól, mert az ő telóját bevitték gsm boltba, és a rendőrök oda is benéztek.

2015. ápr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha még be van kapcsolva? Érdekelne az a verzió is, mikor az adatforgalom is megy, meg az is, mikor csak az nincs bekapcsolva. Elvileg így is, úgy is meg lehet találni.. Egyébként már anyukám is mondta, hogy ha lenne ilyen, néha megnézné, hol jár valójában az apám, mert állandóan szív amiatt, hogy azt mondja, fél óra múlva ott van, mert már itt és itt jár, közben még a közelében sincs és 2 óra lesz belőle..:)
2015. ápr. 15. 10:27
 3/3 anonim ***** válasza:

minden rendszernek van ilyen gyári nyomkövetése:

WP: [link]

iOS: icloud.com

Android: [link]


ezek csak aktív internetkapcsolat esetén működnek, mivel online küldik az adatokat.

vannak ezen felül még olyan alkalmazások, amik kicsit többet tudnak, pl. androidra a cerberus. ez már használható internetkapcsolat nélkül is, viszont a teljes alkalmazás 5 euróba kerül, egy hetes próbaverzió van ingyen.

[link]


nyilván először fel kell rakni, úgyhogy erről már lekéstél, meg a kikapcsolás ellen úgysem véd, sem a simkártya kivételétől sem, szóval az ügyes tolvaj az úgyis kijátsza.

2015. ápr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!