Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most keszulok venni egy...

Seshoumaru kérdése:

Most keszulok venni egy hasznalt Iphone 3gs-t, de Jailbrakelve van es nemtudom pontosan ez mennyi gondol jarna?

Figyelt kérdés

egyszer volt mar iphoom 3 as szintem,es szinte rogton sikerult elrontanom mert nem ertettem hozza.kiesett az ios belole fel sem tudtam kapcsolni,aztan utana neztem es valahogy ,magam sem ertem de youtubos segitsegekkel,es rengetek szerencsevel ulyen redsnow-os jailbrakel,sikerult viszonylag hasznalhatova tenni,par dolog nem mukodott, pl sms st nemtudtam vele kuldeni.

A KERDESEM az lenne hogy ha most esetleg megveszem ezt az eleve jailbarakelt verziot,akkor hogy lepek majd be az itunsba mert ugye a kepeimet meg a zeneimet csak azzal tudom rarakni nem?keréek reszletes leirasokat irjatok,illetve tapasztalatokat.koszi0



2015. ápr. 13. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Jb nem befolyásolja ezeket minden úgy működik mintha jb nélkül tennéd.Jb csak a tweakekhez meg a programok külső forrásból való telepitéshez való
2015. ápr. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!