Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell a Vice City-t...

Hogyan kell a Vice City-t telepíteni mobilra?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 13. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Letöltöd, feltelepíted. Mi a kérdés?
2015. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mobilra nem pc-re -.-" És az hogy hogyan kell -.-" téged nem tanítottak meg olvasni??
2015. ápr. 13. 16:47
 3/7 anonim válasza:
Hát ha nem akarsz rászánni 1.300 forintot, akkor beírod Google-be, hogy: ,,GTA Vice City apk". Utána onnan töltöd le, ahonnan akarod. Javaslom a play.mob.org oldalt, én sok játékot onnan szedtem le. Fontos hogy az apk-t és a game cache fájlt is letöltsd. A game cache-t a belső memóriádban az Android/obb mappába bemásolod, utána futtatod az apk-t. A telepítéskor kérni fogja, hogy engedélyezd az ismeretlen forrásokból származó tartalmak telepítését, ezt a beállításokban kipipálod, és után feltelepíted a játékot. És kész, sok sikert! :)
2015. ápr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mobilra pontosan így kell, olvastam a kategóriát. Letöltöd az apk fájl, feltelepíted és játszol!
2015. ápr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nincs obb mappa :///

samsung teló

2015. ápr. 13. 17:16
 6/7 anonim válasza:

Az fail, pedig ott kéne lennie :D

Milyen Samsung-od van?

2015. ápr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lopott húsnak bizony híg a leve. Főleg, ha még gondolkodni sem vagy képes.
2015. ápr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!