Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5 újonnan, de honnan?

IPhone 5 újonnan, de honnan?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy iPhone 5-öt,de a használtak azok mind le vannak verve. Ezért gondolkodtam egy vadi újat vásárolni,csak itt a bökkenő. Honnan?

Azt olvastam,Londonban lehet kapni újat,de magyarországi iCentreben nincs újonnan 5? Weboldalon csak 5c,5s és 6,6x van feltüntetve. A feltüntetés ellenére az üzletben van sima iPhone 5?

Androidos gyerekek kíméljenek,el van döntve mit fogok venni,és nem nézném jó szemmel ha valaki jönne okoskodni hogy mit tudom én milyen androidos,Samsungos mit tudom én mi mennyivel jobb.



2015. ápr. 13. 17:21
 1/7 kérdező.. ***** válasza:
GSM boltba kaphatsz semmi garival.
2015. ápr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel közel 2 éve nem gyártják, hibás széria volt, 5c tudsz venni.
2015. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
iKings.hu 125 ezer forint vadonatuj megbizhato hely de csak online van....én vettem már ott kiegészítőt nem volt semmi problémA....de 125 ezerért meg kapsz használt 5s-t szóval nemtudom hogy megéri e
2015. ápr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyik ismerősöm karácsonyra kapott újonnan iPhone 5-öt,Londonból.


Mit értesz "hibás széria" alatt? Mert szerintem a "hibás széria" kifejezés az iPhone 5c-re felel meg. Vagy nevezzük inkább iPhone 4s+ -nak.


125 ezerért nem éri meg. Most akkor lehet,hogy kénytelen leszek használtat venni,aztán meg ha kiadják a 6c-t vagy a 6s-t akkor már az 5s is jobb áron lesz elérhető,remélhetőleg. :)

2015. ápr. 14. 20:21
 5/7 kérdező.. ***** válasza:

Innen olcsóbb:

[link]

2015. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

eBay, ha még aktuális.:D

amúgy sikerült valahonnan szerezned?

2015. dec. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ú,bocs a késői válaszért :D

Nem,nem vettem. A nagyim volt olyan kedves,és adott egy kis pénzt,ezért vettem 5s-t. Most pedig 6-ra beváltottam és ráfizettem :D

Jaajj de imádom a nagyim :D

2016. jan. 15. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!