Mi lehet ez? :o

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az van, hogy ha telefonálok ( Samsung Galaxy S2 plus) akkor pár perc után ( van mikor kevesebb és van mikor több idő után) én nem hallom a másik felet ( akivel telefonálok) , van aki druzsba hangot hall, van aki pedig sikítást vagy ordítást.. Ez mitől lehet? Ez már így megy egy pár hónapja, de eddig nem törődtem vele, de ez már furcsa.

Tegnap telefonáltam és megint ez ment,( de ám nem mindig csak néha, és teljesen váratlanul.)akivel beszéltem mondta, hogy egy kislány ordítását eltorzítva hallotta, 7x(számolta) de olyankor leszokta tenni és visszahívom és utána jó..( néha) . De ahogy írtam volt aki druzsba/láncfűrész és volt olyan aki ordítást/sikítást hallott..

Bocsánat a h***e megfogalmazásért de ezt nem nagyon tudtam máshogy leírni.



2015. ápr. 13. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Megszállta a telefonodat valami. Menj az ezotéria részre, hátha van valami gyurcsok vagy boszorkány, aki tud segíteni. Vagy inkább forduljatok orvoshoz, biztosan a chemtrail áldozatai lettetek...
2015. ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért nem hinném o.o
2015. ápr. 14. 11:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi az a druzsba?
2016. jún. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!